Spălătoria H2O din cadrul Galleria Mall face angajări. Salariile, extrem de motivante, de până la 3000 de lei pe lună

Spălătoria H2O din cadrul Galleria Mall angajează Șef echipa sau coordonator pentru spalatorie și curatatorie.

Programul de lucru comunicat de angajator este de 8h pe zi, de luni până vineri și 2 Weekend-uri libere pe lună.

Responsabilitati: operare masini spalatorie, calcat la calandru si fier, sortare si etichetare rufe, impaturire si ambalare, primire comenzi in sediu sau la telefon, închiderea de zi și operare bonuri !

Cerinte: Experienta de lucru in spalatorie (calcator sau masinist) minim 2 ani (obligatoriu)

Salariu peste nivelul mediu al salariilor din spalatoriile de pe piata (se stabileste in fuctie de experienta si responsabilitati) 2000-3000 lei net !

Acelăsi angajator caută și operatori pentru spălătorie și curatatorie de haine tot pentru punctul de lucru din Galleria Mall.

Program de lucru este de la 8:00-20:00 /2 zile și 2 zile libere.

Responsabilitati: operare masini spalatorie, calcat la calandru si fier, sortare si etichetare rufe, impaturire si ambalare, primire comenzi in sediu sau la telefon, închiderea de zi!

Cerinte: Experienta de lucru calcator 1 an (obligatoriu)

Salariu peste nivelul mediu al salariilor din spalatoriile de pe piata (se stabileste in fuctie de experienta si responsabilitati) 1500-1800 lei net !

Detalii la telefon 0755060391